karma dla psa Icepaw

Wśród szerokiej gamy karm dla psów dostępnych na rynku, jednym z wyróżniających się produktów są karmy Icepaw. Ich niezaprzeczalnym atutem jest wysoka jakość składników oraz naturalne źródło białka pochodzące z dziko żyjących ryb, a dokładniej filetów ryb, które są pozbawione szkieletów. Takie podejście do produkcji karmy sprawia, że zwierzęta spożywają produkty wysokiej jakości, które mają zbawienny wpływ na ich zdrowie i kondycję. Wybierz karmy i przysmaki Icepaw dostępne w naszej ofercie.

Optymalne zachowanie składników odżywczych

Jednym z kluczowych etapów produkcji karmy Icepaw jest suszenie ryb powietrzem w kontrolowanej temperaturze 20°C przez 48 godzin. Taki proces suszenia pozwala na optymalne zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych, w tym przede wszystkim kwasów Omega -3, które są szczególnie wrażliwe na wysokie temperatury.

Wartość zdrowotna kwasów Omega -3

Kwasy tłuszczowe Omega -3 są niezbędnym elementem diety psów, ponieważ wpływają na wiele aspektów ich zdrowia. Poprawiają kondycję serca, wpływają na prawidłowy rozwój mózgu i układu nerwowego oraz wspierają zdrowie stawów. Dodatkowo, kwasy Omega -3 korzystnie wpływają na stan skóry i sierści czworonogów – stając się ważnym składnikiem pięknego wyglądu psa.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password