Przysmaki dla psa Alpha Spirit

Alpha Spirit to producent wysokiej jakości smakołyków dla psów, który stawia na naturalność i jakość swoich produktów. Oferowane przez markę przekąski hipoalergiczne są doskonałym wyborem dla psów mających problemy z alergiami pokarmowymi czy nietolerancjami, które często sprawiają im wiele problemów zdrowotnych i negatywnie wpływają na komfort życia. Odżywcze pałeczki zawierają dużą ilość świeżego mięsa i świeżych ryb, co zapewnia zarówno smakowitość, jak i ma pozytywny wpływ na zdrowie naszych pupili.

Wartości odżywcze przysmaków Alpha Spirit

Smakołyki Alpha Spirit cechują się bogactwem cennych substancji odżywczych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu psa. Między innymi znajdziemy tu witaminy grupy B oraz minerały takie jak cynk, mangan czy selen, które przyczyniają się do wzmocnienia odporności i układu nerwowego. Ponadto pałeczki są źródłem białka oraz kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6, korzystnie wpływających na zdrowie skóry i sierści psa oraz na ogólną kondycję czworonoga.

Kości do żucia dla zdrowia zębów i dziąseł

Kolejną propozycją Alpha Spirit są naturalne kości do żucia, które pełnią nie tylko funkcję smakołyku, ale również pomagają dbać o zdrowie zębów i dziąseł naszych pupili. Regularne żucie kości pomaga utrzymać zęby psa w dobrej kondycji oraz zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password