Przysmaki dla psa MIRALS

Każdy właściciel psa chce zapewnić swojemu pupilowi to, co najlepsze, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie i kondycję. Dlatego warto zwrócić uwagę na przysmaki treningowe Mirals - suszone mięso 100% w małych kawałeczkach, które nie tylko doskonale smakują, ale także są najzdrowszym wyborem dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Naturalność na wagę złota - Mirals dla szczeniaka i psa alergika

Miękkie, łatwe do podzielenia na mniejsze części przysmaki Mirals sprawdzą się znakomicie jako nagroda treningowa dla szczeniaka czy starszego psa. Psy uwielbiają mięsne smakołyki o naturalnym smaku, dlatego Mirals oferuje jedynie pełnowartościowe, naturalne przysmaki. To szczególnie ważne dla psów alergików oraz tych z wrażliwym układem pokarmowym. 

Mięso najwyższej jakości - zrównoważone hodowle na pierwszym miejscu

Przysmaki Mirals charakteryzują się nie tylko naturalnym składem, ale także wykorzystaniem mięsa najwyższej jakości. Pochodzi ono ze zrównoważonych hodowli, które dbają o zdrowie zwierząt, nie stosując antybiotyków ani pasz przemysłowych. W składzie przysmaków treningowych Mirals znajdziemy jedynie naturalne składniki, bez sztucznych dodatków utrudniających trawienie i mogących powodować problemy zdrowotne u naszych psów. Produkty te są wolne od zbóż, glutenu, laktozy oraz sztucznych barwników. Ponadto, nie zawierają konserwantów, chemicznych wzmacniaczy smaku ani cukru.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password