Przysmaki dla psa Syta Micha

Decydując się na zakup przysmaków dla psa warto postawić na sprawdzoną markę. Jedną z nich jest Syta Micha, która stawia na produkcję wyrobów o pełni naturalnym składzie. Wybierając produkty tej firmy można być pewnym, że dbamy nie tylko o przyjemność smakową naszego pupila, ale także o jego zdrowie i samopoczucie.

Syta Micha -bogactwo z natury

Marka Syta Micha stawia przede wszystkim na naturalne składniki oraz wysoką jakość swoich przysmaków, co oznacza, że w produkcie nie znajdziemy zbędnych dodatków, takich jak konserwanty, sztuczne aromaty czy barwniki. Produkty Syta Micha są również wolne od zbóż i glutenu, dzięki czemu można je podawać psom z alergiami pokarmowymi lub wrażliwym układem pokarmowym.

Bogactwo form i smaków

Syta Micha oferuje przysmaki w różnych formach, aby zaspokoić potrzeby każdego psa. Dostępne są m.in. klasyczne kostki oraz pałeczki mięsne, suszone mięso, burgery, a także smaczki treningowe. Dla psów uwielbiających gryźć warto wypróbować rożnego rodzaju gryzaki, takie jak naturalne rogi jelenia czy wołowe chrząstki. Oferowane są też zdrowe przekąski, które w swoim składzie zawierają warzywa i owoce.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password