O sklepie internetowym z artykułami dla psów – Doggie Taste

Karma

Doggie Taste to dynamicznie rozwijająca się marka, która powstała z miłości do zwierząt. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedzialna opieka nad psem wymaga nie tylko troski i miłości, ale także zabezpieczenia wszelkich potrzeb bytowych. Aby pupil przez wiele lat cieszył się dobrym zdrowiem, warto zadbać zarówno o jego żywienie, jak i pielęgnację. Bardzo ważna jest wysokiej jakości karma, która dostarczy niezbędnych składników odżywczych i będzie dostosowana do indywidualnych preferencji oraz do wieku. Nie można zapominać także o przysmakach, które są doskonałą formą nagrody i skuteczną pomocą w szkoleniu. Oprócz tego właściciel psa musi zadbać o różnorodne akcesoria i artykuły pielęgnacyjne. I choć niekiedy może się wydawać, że skompletowanie wszystkiego, co niezbędne, aby zapewnić psu zdrowie i radość, może się wydawać trudne, z naszym sklepem nie będzie to żadnym problemem.

W jednym miejscu zgromadziliśmy wszystkie potrzebne artykuły, dbając o ich najwyższą jakość. Wystarczy wygodnie usiąść przed komputerem, by bez konieczności wychodzenia z domu, kupić psu karmę i akcesoria, które sprawią mu prawdziwą radość. Jako że nasze przesyłki wysyłamy bardzo szybko, już po chwili wraz z psem będzie można z ekscytacją otwierać paczkę od Doggie Taste.

Nasz asortyment

W trosce o zadowolenie Klientów (również tych czworonożnych) swój asortyment budujemy w oparciu o sprawdzone produkty – oferujemy pełnowartościowe karmy i specjalistyczne akcesoria wiodących na rynku marek. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowały się wysoką jakością, a każdy zamówiony artykuł dotarł do Państwa w jak najkrótszym czasie.

Stawiając na jakość, profesjonalizm i bogaty asortyment, oferujemy Państwu produkty:

  • Karma sucha: sucha karma dla psów, w postaci granulatu, ciasteczek lub krokietów, dostosowana do indywidualnych potrzeb Twojego psa i stanowiąca podstawę dobrze zbilansowanej diety.
  • Karma mokra: smakowita, mokra karma dla psów, w postaci karmy pełnoporcjowej lub uzupełniającej, o wysokiej zawartości wody, dla zbilansowanego żywienia Twojego pupila. Optymalnie zaopatruje organizm zwierzęcia we wszystkie składniki odżywcze, zapewniając prawidłowy bilans wodny.
  • Przysmaki: przysmaki to doskonały sposób, aby sprawić psu radość, a jednocześnie duża pomoc podczas szkolenia. W naszej ofercie się różnorodne przysmaki dla psów. Są wśród nich przysmaki treningowe doskonałej jakości, a także kości do żucia, które zapewnią psu zajęcie na dłuższy czas. Ważną grupę stanowią także naturalnie suszone, ekologiczne gryzaki dla psów. Nasze gryzaki to produkty pochodzenia zwierzęcego. Dzięki procesowi suszenia, nie zawierają popiołu i nie tracą cennych witamin, białka i innych związków mineralnych, potrzebnych do prawidłowego rozwoju każdego psa. Zaspokajają naturalną potrzebę żucia każdego psa. Dla umilenia czasu, na etapie wychowania czy podczas treningu Twojego ulubieńca - oferowane przez nas gryzaki zapewniają psom nieporównywalną radość z gryzienia.
  • Suplementy diety: preparaty pomagające zapobiegać ewentualnym niedoborom żywieniowym w diecie Twojego pupila. Oferowane przez nas suplementy diety pokrywają wszelkie zapotrzebowanie psa na witaminy i składniki odżywcze, dzięki czemu Twój pupil może w pełni korzystać z życia i cieszyć się zdrowiem.
  • Kosmetyki: specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne dla zwierząt powstałe z myślą o specyficznych potrzebach psów. Oferowane przez nas kosmetyki dla psów mają odpowiedni skład (bezpieczny dla zwierząt) oraz skuteczne działanie w zależności od ich przeznaczenia.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@doggietaste.pl lub telefonicznie pod numerem (+48) 695 756 540

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password