Baldecchi White Hair...

Baldecchi White Hair Conditioning Cream - maska kondycjonująca do białej sierści, z lanoliną i proteinami, koncentrat - 250ml

Pielęgnacja psa
BALD-4
1
Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 500,00 zł i uzyskaj 2.00% obniżki cen.

"Rabat kumulacyjny 2%" dla zarejestrowanych klientów za zamówienia o łącznej wartości min. 500 zł.

Niezawierająca utleniaczy niszczących strukturę włosa maska przeznaczona do kondycjonowania białej sierści.

Jej zadaniem jest ożywienie, podbicie i rozświetlenie białej sierści za pomocą opatentowanego wybielacza optycznego "White Piu". Lanolina zmiękcza i chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, a proteiny pszenicy odżywiają i odbudowują ubytki w strukturze włosa. Po zastosowaniu maski sierść odzyskuje swój naturalnie piękny kolor, jest łatwa do rozczesania oraz mniej podatna na powstawanie splątań i kołtunów, odbudowana, gładka i sprężysta, pięknie odbija światło. 

47,90 zł
Brutto
Sprzedanych produktów: 4
PayPo informacja

Niezawierająca utleniaczy niszczących strukturę włosa maska przeznaczona do kondycjonowania białej sierści.

Jej zadaniem jest ożywienie, podbicie i rozświetlenie białej sierści za pomocą opatentowanego wybielacza optycznego "White Piu". Lanolina zmiękcza i chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, a proteiny pszenicy odżywiają i odbudowują ubytki w strukturze włosa. Po zastosowaniu maski sierść odzyskuje swój naturalnie piękny kolor, jest łatwa do rozczesania oraz mniej podatna na powstawanie splątań i kołtunów, odbudowana, gładka i sprężysta, pięknie odbija światło. 

Sposób użycia:

W zależności od kondycji włosa i potrzeb produkt można stosować bezpośrednio lub po rozcieńczeniu z wodą.

Nałożyć maskę na umytą i odciśniętą z nadmiaru wody sierść, dokładnie rozprowadzić i pozostawić na kilka minut. Dokładnie spłukać letnią wodą. 

Wskazówka:

Ogólnie kremy kondycjonujące należy pozostawić na włosach przez kilka minut, aby włosy i skóra wchłonęły substancje odżywcze. Im dłużej zostaną pozostawione na sierści, tym więcej substancji zostanie wchłoniętych. Ten czas to zazwyczaj min. 5 minut. 


Skład: kationowe środki powierzchniowo czynne (<5%), amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (<5%), White Più® (wybielacz optyczny), perfumy.

Zawiera: lanolinę, proteiny pszenicy.O marce:

Kosmetyki marki Baldecchi są produkowane we Włoszech od ponad dwudziestu lat. Znane i cenione na świecie przez wielu hodowców i właścicieli czworonogów. Wyprodukowane w zgodzie z naturą w celu zaspokojenia potrzeb naszych czworonożnych przyjaciół. W ofercie znajdą Państwo słynne pudry absorbujące i wybielające, szampony, odżywki oraz inne niezbędne preparaty do pielęgnacji sierści zwierząt.

BALD-4
Dostępny
Działanie produktu
Niwelujący przebarwienia
Wybielający
Pojemność
250 ml
Rodzaj sierści
Biała, jasna
Marka
Baldecchi
Rodzaj produktu
Maska

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password