Przysmaki dla psa Pokusa

Prawidłowe szkolenie czworonoga to nie tylko konieczność, ale także przyjemność, która tworzy silną więź między psem a właścicielem. Jednym z kluczowych elementów udanej nauki jest stosowanie odpowiednich przysmaków, które stanowią nie tylko atrakcyjną nagrodę dla psa, ale także są zdrowe i bezpieczne dla jego organizmu. Marka Pokusa opracowała gamę smakołyków dla psów, które spełniają te wymagania i sprawdzają się doskonale podczas treningów.

Pieczone w niskich temperaturach, aby zachować wartości odżywcze

Przekąski dla psów firmy Pokusa wyróżniają się tym, że są pieczone w niskich temperaturach. Pozwala to na zachowanie jak największej ilości witamin i składników mineralnych zawartych w składnikach produktu. Dzięki temu przysmaki nie tracą na wartości odżywczej i mogą być częstym dodatkiem do diety naszego czworonożnego przyjaciela.

Naturalne receptury wolne od zbóż i szkodliwych substancji

Pokusa dba o zdrowie psów, dlatego ich przysmaki oparte są na naturalnych recepturach, które nie zawierają zbóż ani innych potencjalnie szkodliwych składników. W produkcie nie znajdziemy konserwantów, barwników, gliceryny, sztucznych aromatów ani wzmacniaczy smaku. Taki skład sprawia, że przekąski są zdrowe i odpowiednie nawet dla psów z alergiami czy wrażliwym układem pokarmowym.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password